HAMİLE KALMAK İSTEYENLERE VE HAMİLE HANIMLARA İBRAHİM SARAÇOĞLU&

11 Haziranda 2008 de  sabahların sultanı  seda sayanın programında bu hafta yine çok yankı yapacak açıklamalar yaptı. Dr Saraçoğlu açıklamalarında  Hamile kalmak isteyen hanımlar için çok özel ve önemli bir kür tarifi verdi. işte o önemli açıklamalar.
GEBE KALMAK İSTEYEN KADINLARIN UZAK DURMASI GEREKENLER :

 Adaçayı, nene ve maydonoz. Bunları kesinlikle yemeyin.


 HAMİLE KALMAK İÇİN KÜR

 : 8-9 adet kuru inciri suyun içine koyu kaynatın. Kaynayan İncirin içine bir adet sert havuç ilave edin. 2-3 dakika daha kaynattıktan sonra suyunu için.

 

SARAÇOĞLUNDAN ÖENEMLİ UYARI :Hamile kalmak isteyen hanımlar Adaçayı, nene ve maydonozu kesinlikle yemesinler diyen Saraçoğlunun verdiği kür ;
DR İBRAHİM SARAÇOĞLUNDAN ERKEKLERDE CİNSEL GÜCÜ ARTIRAN FORMÜL :
 Erkeklerde cinsel gücü artırmanın en doğal yolu keçiboynuzudur. Keçiboynuzunu suyun içinde kaynatıp suyunu içmek cinsel gücü artıracaktır. Harnut pekmezi olarak bilinen keçibonuzu pekmezide cinsel gücü artırmakta faydalaıdır. Ama keçiboynuzunun doğalı kadar fayda sağlamaz.Dr Saraçoğlu programdaki konuşmasında sarı kavunun faydalarından da bahsetti.
KAVUNUN FAYDALARI:

Yaz mevsinin gözdelerinden olan kavunun faydalarını biliyor musunuz ?
Kavun,bol miktarda  B vitamini, brom ve iyot içeriyor, sinirleri yatıştırma özelliğine sahip olana kavun , kanı temizliyor ve kolay bir uyku sağlıyor.  Damar tıkanıklığı, kansızlık için de oldukça faydalı. Fakat kavun hazmı zor bir meyve ve fazla miktarda şeker içeren bir meyve.   Ölçüyü kaçırmadan tüketmek gerekiyor. Açık renkli ve düz kabuklu "bal kavunu" iyi bir C, A vitamini, potasyum ve çinko kaynağı olarak en değerliler arasında yer alıyor. Cildi kuru olanlar için 1 ölçü süt, 1 ölçü kavun suyu ve 1 ölçü su ile hazırlanan karışım, iyi sonuç veriyor. Meyve salataları, pasta ve tartoletlerde bol bol kullanarak, hem lezzetinden hem de besin değerinden yararlanabilirsiniz.

 

Yorum Yaz
-->