İBRAHİM SARAÇOĞLU KİRAZSAPI- DİŞİ ISIRGAN KÜRÜ (ROMATİZMA İÇİN)

profesör dr. ibrahim saraçoğlu ,yine herhafta olduğu gibi 26.12.2008 tarihinde de seda sayanın programına katılarak şifa dağıtmaya devam ediyor. anlattıklarıyal ve her hastalık için ayrı ayrı tarif ettiği kürlerle insanların sağlık sorunlarına çözümler sunan saraçoğlu'' doğadaki hiçbirşey boşuna yartılmamıştır.herşeyin bir faydası vardır'' dedi ve şunları anlattı.
-*İLTİHAPLI ROMATİZMA İÇİN KİRAZ SAPI VE DİŞİ ISIRGANOTU KÜRÜ:
İltihaplı eklem romatizmasının günümüzde bilinen 400 ün üzerinde çeşidi vardır. bunun tedavisi sırasında kortizon kullanılır. bu kortizonun yanısıra destekleyici olarak ta kiraz sapı-ısırgan otu kürünü uygulamanızı tavsiye eden saraçoğlu kürü şöyle tarif ediyor.
25-30 adet (aynı yıla ait,yani 1 yılldan daha önceki olamyacak) kirazsapını 2-2,5 bardak kaynamakta olan klorsuz suyun içine atın 3 dakaika kaynadıktan sonra üzerine 1 yemek kaşığı dişi ısırganotu(kurusunu) ilave edin ve 3 dakika daha ikisini birlikte kaynatın tplam 6 dakika kaynatıldıktan sonra ocaktan indirin ve ılındıktan sonra yarısını sabah kahvaltısından 10 dakika önce yada sonra,diğer yarısınıda öğle yemeğinden önce için.bu kürü 21 gün boyunca uygulayın . bu kürü uygulamaya başladıktan sonra ödemlerin geçtiğini,yataktan daha kolay kalktığınızı ve hareketlerinizin daha kolaylaştığını göreceksiniz.
DİKKAT:RAF ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ KİRAZ SAPI, TAZE KİRAZ SAPI GİBİ KAYNAMAY BAŞLADIKTAN YAKLAŞIK 1 DAKİKA SONRA KIRMIZI RENK VERMEZ. EĞER KULLANDIĞINIZ KİRAZ SAPI KIRMIZI RENK VERMİYORSA O KİRAZ SAPI BAYTTIR VE İŞE YARAMAZ.
KİRAZ SAPININ DİĞER FAYDALARI NI SARAÇOĞLU ŞÖYLE ANLATIYOR:
*Meme kanserinden dolayı göğsü alınan hanımların kolaarındaki ağrılar için 1 ay boyunca hergün taze olarak hazırlanacak kiraz sapını 5 dakika kaynatarak suyunu için.
*kandolaşımı bozukluğunuda mükemmel şekilde tedavi edicidir.
*hanımların çoğunda adet öncesinde yüzlerinde, karınlarında, vücutlarında ödem(şişkinlik) oluşur. bunun için,adet başlamdan 1 hafta önce yani ödem bşladığı sıralarda kiraz sapını 5 dakika kaynatarak için. ilk gün bu sudan iki öğün için,diğer günler günde 1 kez içilmesi yeterlidir.
*bu kürlerin hepsini her defasında taze olarak hazırlayıp için.

www.bitkiselumit.blogcu.com
www.kaanil.blogcu.com
www.bitkice.blogspot.com
www.bitkilideva.blogspot.com

Yorum Yaz
-->