NURAY SAYARI DAN BURÇLARA GÖRE DİYET NASIL OLMALI?

hayatı boyunca hep diyet yapmaya çalışan, her an diyete naşlayıp ertesi gün bozanlardansanız,yada pazartesi günleri diyete başlama gününüz olduysa ünlü astrolog nuray sayarı dan burçlara göre diyet yapmanın püf noktalarını öğrenmeye ne dersiniz.

''astroloji her şeyimizi etkilediği gibi yaşamımızı ve beslenme şeklimizide etkiliyor.sağlıklı bir yaşam

 sürebilmek için burcunuza göre beslenmeye karar vermeniz gerkiyor''.

NURAY SAYARI DAN BURÇLARA GÖRE DİYET YAPMANIN PÜF NOKTALARI:

*KOÇ

 ateş grubu burçlarındandır.21 ocaktan itibaren bolluk ve bereket sembolü olan jüpiter koç burcuna geçti.bu yüzden koçlar çok dikkatli olalı ..kilo almaya en elverişli burç koç burcudur.bol su içmeli ve bol bol sebze tüketmelidir. diyete çarşamba günü başlarsa daha başarılı olurlar. çünkü ,koç burcunu  çarşamba günü başladığı işleri yarım kalmaz.

*BOĞA

dolunayla beraber diyete başlamalıdırlar.tahıl ağırlıklı beslenmeye dikkat etmelidirler.

*İKİZLER

görüntü ve görsellik onlar için çok önemlidir.kıyafete çok önem verirler.şık giyinmeyi severler.kilo almaya başladıklarında da hemen tarz değiştirip kilo aldıklarını çok ustaca gizleyebilirler.koçlarda olduğu gibi ikizler de çarşamba günleri diyete başlamalılar.hayatları boyunca C VİTAMİNİ beslenmelerinden hiç eksik etmemeliler.C vitamininin yanı sıra bolca yeşil sebze tüketmeliler.

*YENGEÇ

yengeçler istedikleri gibi yiyip içmeliler ,diyet hiç yapmamalılar. ama hayatlarından sporu eksik etmememliler.

*ASLAN

güneş yönetir.diyete başlama günleri pazar günüdür.aslanlar etle beslenmeyi çok severler. onun için diyet listelerinin en başında beyaz et  mutlaka olamlı ki diyet psikolojisine girmemesinler.

*BAŞAK

Ateş grubu burçlarından olduğundan çok su içmeye ihtiyaç duyarlar.diyet yapmaya çarşamba başlarlarsa başarılı olurlar.tahıllı ve etli bir diyet listesi uygulasınlar.

*TERAZİ

diyet başlam günleri perşembe ve cumadır. diyetlerinde soğuk yiyiecek ve içcek yerine sıcak ve ılık yiyecek ve içecekleri tercih etsinler.kırmızı etten uzak dursunlar

*AKREP

su grubu burçlardandır.hergün diyet yapar gibi yaşarlar.tahıllı yiyecek ve içecekleri tercih etsinler.

*YAY

yemeye ve içmeye çok heveslilerdir.yani çok iştahlıdırlar.özellikle alkollü yiyecek ve içeceklere çok düşkünlerdir.hayatlarının vazgeçilmezidir. eğer bu tip beslenmeyi biraz azaltırlarsa zaten diyet yapmaya ihtiyaçları kalmaz.spor yapmalı,bol su içmeli ve özellikle kemik yapılarına çok dikkat etmeliler.

*OĞLAK

kararlı bir diyete başlamak istiyorlarsa dolunay günlerinde diyete başlamlılar.taze meyve ve sebze sularını haytlarından eksik etmesinler.

*KOVA

diyetten ziyade düzenli bir yaşam tarzına ihtiyaçları vardır. gece çok geç yattıklarından sabah kahvaltılarını atlarlar.düzenli bir hayat ve düzenli bir beslenme tarzına geçtiklerinde zaten diyete ihtiyaçları kalmaz.

*BALIK

su grubu burçlarındandır. hamur işlerine düşkünlerdir.her ne kadar , açım, hiç birşey yemiyorum deslerde aslında dünyaları yerler.beslenme  tarzında biraz daha sağlıklı besinlere yer verirlerse hem formda kalılar hem de sağlıklı bir hayat yaşarlar.

DİYETE NEDEN  PAZARTESİ BAŞLANMAMALI?

diyete pazartesi günü başlamak oldukça yanlış bir seçimdir. çünkü pazartesi yi AY yönetir ve duygusal kararlar ağır basar. bu yüzden pazartesi başlayan diyetler çarşamba günü sona erer.

KAYNAK:show tv-oazar sürprizi programı-nuray sayarı

Yorum Yaz
-->